Miket lehet csinálni PSP-n?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamikor venni egy PSP-t, de nem nagyon tudom hogy miket tud (mármint pár dologra kiváncsi vagyok hogy tudja-e...

pl a mobilos játékaimat le tudja játszani? (jar formátum)

meg ilyesmiket gonodlok, hogy miket tud...

és eredetileg a "psp 3000"res mondelt szemeltem ki de ebből is van több színben, és van 2 fajta változata ennek is? :S az a slim meg mégegy?

adnak hozzá kábelt hogy a tv-hez tudjam csatolni, vagy azt külön kell venni?

kicsit írna nekem valamit amiből tudok tájékozódni (link is lehet)

UI.: wikipédián már olvasgattam róla, meg haveromnak is van, de pl mindegyik "psp 3000" ugyanazt tudja? (pl wifi)


2011. febr. 7. 18:40
1 2
 1/11 Fkris ***** válasza:

WiFi van, neteezni nem nagy élmény, de szükséghelyzetben elviselhető, JAR-t nem játszik le, csak azt játsza le amit megveszel hozzá, feltörés után letöltessz hozzá.

És amire t egondolsz az a SLIM és a FAT.

Namost ebben nem tudok segíteni.TV kábelt meg sztem külön kell hozzá venni.

2011. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
TV kábelt nem adnak hozzá. Ha flashelt a gép, akkor tehetsz rá java emut, de én még sose próbáltam
2011. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezt a netezni nem nagy élményt nem nagyon értem, nem gyors, pl fb-zni, msn ezni lehet rajta? vagy mijen sebességű? mint egy teló? :S
2011. febr. 7. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem nagy élmény: nem nagy képernyő.

Nekem iPhone-on sem nagy élmény netezni, felőlem lehet bármekkora a sebesség.

2011. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem is a képernyő mérete a gond, hanem az, hogy lassú, meg a böngésző is kicsit szar.

Azért el lehet vele lenni, de egy gépet nem helyettesít.


Amúgy manapság a 2000 (slim), és a 3000 (slim&lite ha jól tudom) psp-k az elterjedtek.

Annyi a különbség a 2 és 3 ezer között, hogy 3000-nek jobb a képernyője, van beépített mikrofonja, és kicsit jobb az akksija.


Jó dolog volt a PSP, de én inkább megvárnám az NGP-t (PSP2), az minden szempontból jobb lesz.

2011. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jah, hát azt gonodolom hogy nem helyetetesít egy számítógépet :D csak este mostanság szoktam játszani telón, és nem tudom fogni vele a wifi-t (nem képes rá a telefon, nem teknikai probléma)

és ha vennék egy psp-t akkor hogy tudnék sokáig fb-n beszélgetni, msn ezni...stb...meg játékok is jók lennének, csak az a gáz hogy nem lehet letöltni hozzá akkor játékot a netről legálisan :/

meg azt a tv hez való csatlakozás érdekelt még...mert akkor szinte olyan lenne, mint egy ps2, csak hordozható ois egyben

de akk van olyan a net sebessége mint a telókon lévő?

és gondolom nem lehet pl a buszon netezni fele sajna...:/

minenkkinek köszi aki eddig írt, segítet :D

2011. febr. 7. 21:39
 7/11 A kérdező kommentje:
és am flash cuccoket le lehet vele játszani? :S
2011. febr. 8. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attol, hogy flasheled bongeszni meg tudsz, csak PSN-re nem tudsz fel menni, ahol multizni tudnal.

Facebook nem tudom mukodik-e rendesen rajta.

Flashelni meg most mar az osszes psp-t lehet, FW szamtol fuggetlenul.

Es egy jobb telefonon gyorsabb a bongeszes, de azert meg psp-n sem veszes.

De ha tv-re rakotod, akkor nem teljeskepernyos lesz, csak a tv kozepen lesz egy kis kep (480x272-es), es korulotte rohadt nagy fekete keret

2011. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hoppá, de a játékok azok teljes képernyősek? :S

am a flashnél rosszul fogalmaztam (sry), úgy értem pl felmegyek miiclip re és ott nem jelenítí meg a játékokat, vagy pl youtubon nem tudom nézegetni vidiket :S

2011. febr. 8. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, ahogy írtam, a játékok a tv közepén jelennek meg.

Flash játékok nem tudom mennek-e rajta, youtube az meg csak akkor megy, ha flasheled (tehát feltöröd) és raksz rá egy külön programot, de nem az igazi.

Nem rossz a PSP, de már elég régi, vagy 6-7 éves, és akkoriban azért másak voltak az igények.

Inkább várj jövő karácsonyig, és vedd meg PSP2-t (NGP), azzal garantálom, hogy jobban elleszel, net és minden egyéb is fullos lesz rajta.

2011. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!