Analóg SAT vevövel tudok közszolgálati TV adókat fogni? TV2-re és RTL Klub-ra gondolok.

Figyelt kérdés
Milyen lehetöségeim vannak egy hétvégi házban ezt a két adót fogni, ami költséghatékony?
2011. febr. 7. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz,más a rendszere.Én csatlakoztattam próba képpen a gömbantennát a beltérihez,semmi nem jött be.Próbálkozz yagi antennával.
2011. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen egyéb lehetöségem van ami költséghatékony?
2011. febr. 7. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
tetszik neked ez a szó,hogy költséghatékony?...az ingyen szó rövidebb és erre is gondoltál szerintem.A gömbantenna elkészítési ára nem kerül olyan sokba,mintha vennél UHF-VHF antennákat külön-külön,...tehát "költséghatékony" XD
2011. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...ÉS AZZAL SOK ADÓ BEJÖN
2011. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem azert irtam 2x, csak bemásoltam megint, fentröl...:D

amugy januar 1.-töl nem szünt meg az analog földi sugárzás?

mert akkor a uhf-vhf anntennát b@szhatom. DVB-T kell, belteri egyseggel :S

2011. febr. 7. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod ezt nem tudom,nem tartom -már- számon.Itt most nekem vezetéken jön a műsor,net.Lemaradtam volna ennyire?
2011. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most utánanéztem...egyes helyeken 2011 végét irja, másutt pedig év elejét, hogy megszünik az analóg sugárzás.
2011. febr. 7. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
sok fórumot találtam erről,ez a fejlesztés már megint a lakosság anyagi rovására megy.Azért próbáld ki a sat vevővel,hátha működik,mert amikor én próbáltam akkor még nem volt ilyen jellegű sugárzás.Kíváncsi vagyok rá,írd ide le ha sikerül vmi. [link]
2011. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!