Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az xbox 360...

Mi a véleményetek az xbox 360 slimről?

Figyelt kérdés
Jobb-e mint az elődje a jasperes xbox 360-an?
2011. febr. 6. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb.
2011. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éve használok xbox 360at de vegyél inkább ps3mat, a live drága és mo-n nem adnak semmi szolgáltatást amiért érdemes lenne előfizetni rá, ellenben a multiplayerhez kell, az pedig ingyen van a ps network-ön. Más szempontból egyenlőnek mondható a két konzol.

Én vettem mindkettőt, mert az xbox exkluzív címeket szeretem a legjobban.

Egyébként nekem jasperem van, jól bírja az új slim sem kevésbé, de ha olcsóbb a jasper inkább azt vedd.

2011. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megéri a SLIM.A (4GB-s olcsóbb is, még az Arcade-nál is)Van benne WIFI. 4GB elég a mentésre, ha kell másra ott a pendrive, ha meg játékfeltelepítéshez kell akkor vegyél egy 20GB-s mervlemezt az konzolstudionál csak 4990FT.A Live igaz, hogy fizetős de jobb is mint a PSN.(Amúgy se drága az a 9800FT egy évre.Ha annak gondolod, akkor meg hasonlítsd össze mongyuk egy féléves napilap-előfizetéssel, vagy bármi szolgáltatással. pl. Nők lapja előfizetés,majd adok egy linket a végén)Visszatérve a gépre:Semmivel se rosszabb, mint a fat-ek.És a PS3 se jobb semmivel, csak annyivel, hogy van benne Blu-ray.De kit érdekel a Blu-ray?Csak egy "paraszt-vakítás".Amúgy meg a controllere is sokkal jobb, mint a PS-eké.Én nekem is Slimem van, és mindenkinek ajánlom.Vegyél Slimet nyugodtan.(Az XBOX mellett van a KINECT is.)



Itt a nőklapja:(12 hónapra 9960,-)


[link]



És itt a LIVE:(12 hónapra 9800,-)


[link]

2011. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!