Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsó digitális fényképezőgépe...

Olcsó digitális fényképezőgépet vennék. De milyet?

Figyelt kérdés
20-30 ezer Ft ot szánnék rá. Nem használnám sokszor csak pl családi események fotózására stb.
2011. febr. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Fuji AX200.

Én is sokáig válogattam, mire ezt megvettem, de sokkal jobban megéri, mint a többi, kevés kompakt gépben van 5× optikai zoom, az pedig hasznos. 22-ért vettem, tegnap is láttam a madarasteszkós újságban ennyiért. Ja, és videózni is jó, 1280×720-ban élvezhetően vesz fel.

2011. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen fiju van mint amit az első ajánlott csak 170-esbe(annyiba más h "csak " 10.2 mp.

Nagyon jó kis gép cvsak ajánlanmi lehet!1 hiba h nem adnak hozzá alapból mem.kártyát

2011. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nekem még előny is volt, úgysem olyat adnak, amilyen nekem kell :)

Nemrég vettem mobilt, adtak hozzá 2 gigát, 2 hét után rájöttem, hogy édeskevés. Tehát vehettem nagyobbat, és most itt porosodik a 2 gigás, eladni sem lehet, mert senkinek nem kell már ilyen kicsi.

2011. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!