Hogy kell ps2 letöltött jatekot kiírni DVD-re?

Figyelt kérdés
már töltöttem le játékot és irtam is ki ugy hogy müködött mégpedig ugy hogy letöltöttem a naruto ultimate ninja 5 cimü jatekot és kaptam egy rar. mappát azt kicsomagoltam kaptam eg ISO. fájlt és az iso fájlt ASHAMPOO-val kiirtam ugy hogy cd képfájl lemezre irása kirtam müködött is a játék most letöltöttem a yuyuhaksho forevert és ojan fájlokat kaptam hogy YYHFP2.001 meg 002 ezeket egyesítettem total commanderrel és kaptam egy rar-t azt kicsomagoltam kaptam egy ISO-t és mindent ugy csinaltam ahogy a masik jatekkal is de mikor berakom a ps2-be elkezdi olvasni a cd-t ki is irja kint a fömenüben hogy PLAYSTATION 2 disc de mikor rá megyek elfeketedik minden majd ujraindul a gép és elöjön az a piroshátteres xarság pls segitsetek hogy vajon mi lehet a problem má vagy 10 -R es DVD-t kidobtam help???
2011. febr. 5. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!