Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az NGP jobb lesz mint az iPod...

Az NGP jobb lesz mint az iPod touch?

Figyelt kérdés
Szerettem volna venni egy iPod touchot, de közbe bejelentették az új PSP-t (aminek a neve NGP, Next Generation Portable) és hát most nem tudom melyiket vegyem majd meg. Az ár nem számít, a teljesítmény érdekelne.
2011. febr. 3. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

sokkal de sokkal jobb,mint egy itouch:D

meg ha idén jönnének esetleg az új generációs itouch-ok,akkor azokba is csak max 2 magos proci lesz.az ngp-be pedig 4 magos van.

inkább ngp!sokkal többet fog tudni...(:

2011. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha értem köszönöm. még annyit szeretnék kérdezni hogy mo-n mikortól lehet ngp-t kapni ill. hány ft-ba fog kerülni?
2011. febr. 3. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen hülye kérdés már ez. Kb olyan, mintha egy papírrepülőt hasonlítanál az igazihoz. Ipodnak esélye sincs.
2011. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

árról,megjelenési időről nem lehet tudni.


talán 2012 első negyedévében ér ide hozzánk.

elméletileg megfizethető lesz,és nem lesz 600dolláros ára.

de képzelheted,hogy itt mo-n mennyibe fog kerülni...

2011. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2011 karácsonyára mondják, de még nincs hivatalos megjelenési dátum.

És igen, állítólag megfizethető lesz, de lehet, hogy nem a magyaroknak, hanem az olajbáróknak.

De az első pár hónapba valószínű elég durva ára lesz, aztán majd lejjebb megy.


És természetesen jobb lesz, mint egy bármilyen i betűs cucc.

Grafikailag, játékfelhozatalba, stb.

Ajánlom a trailert, ahol a már bejelentett játékok vannak (Killzone, Resistance, Uncharted valami beszarás jól néznek ki, meg Wipeout, stb. sem lesz rossz, és akkor majd mik jönnek még később).

2011. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az NGP és az iPod Touch-ot összehasonlítani bátorság kell.Az iPod Touch eredetileg zenelejátszónak készült, de te meg egy kézikonzollal összehasonlítod...Én inkább iPod helyett Nintendo 3DS-t fogok venni:D
2011. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg 3DS helyett NGP-t! :D


Amúgy igaz: két különböző célt szolgál a két készülék, ha valamilyen hasonlóságot keresnénk, akkor az iPod összeomlik az NGP-től: érintőképernyőn ugyanúgy mennek a mobilos (Android) játékok, és akkor itt vannak a hardcore-os címek, (remélem nem csak így az elején), 3G, Wifi, böngésző mindkettőben van, kamera is, zene/filmnézés is stb.

Max. a különböző "unalomüző, felesleges" programok, amit az i-hoz tudok sorolni!


Ergó a játékokon múlik - én meg inkább vennék egy olyan gépet, ami egy 7-8 évig biztos kinn lesz (nem pedig minden évben új gen., mint az i cuccoknál(most van a 4. és idén kijön az 5.) és akkor utóbbiakon még kb. 3-4 év múlva "véletlenül" nem fognak elfutni az új programok/játékok stb. - tehát vegyél új gépet)


Hardverét és minden mást tekintve a Sony szerint "megfizehető" lesz, én olyan 100-110 körüli árra tippelek (a PSP annó 70-80 volt), egy touch nem ilyen drága, de szerintem nem is ér annyit! ;)

Japánban idén megjelenik, nálunk úgy 1 év múlva, február környékén! ;)

Addig lehet rá gyűjteni, én is azt csinálom! :D

2011. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előző is írta:

a kettő külön célt szolgál(na), de az NGP-be kb. ugyanazok az alapfunkciók megvannak, csak még a hardcore játékok is ott lesznek extraként, ami igazából nem extra, hanem maga a lényeg.


Ja és hogy ne csak a szavak beszéljenek, itt egy ütős videó, ami a hardveres erősségét és a már bejelentett nem gyenge játékokat mutatja be ~2 percbe:

[link]

2011. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!