Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok erről a monitor-...

Mit gondoltok erről a monitor-tévéről?

Figyelt kérdés

Samsung P2370HD

[link]


2011. febr. 2. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2011. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én biztos ilyent vennék!!!
2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg megveszem.

Mert szeretnék egy monitor-tévét, és úgy hallottam, hogy ilyenben a Samsung a legjobb.

A Samsung-ok közül is ezt választottam, mert nem olyan kicsi a képe a többihez képest, és van rajta digitális és analóg TV bemenet is, illetve minden extrával rendelkezik (FULL HD felbontás, HDMI bemenet, nagy kontrasztarány, gyors válaszidő, magyar menü stb.) és szerintem kívülről is dizájnos.

2011. febr. 2. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp impozás kivülről is, de az is igaz, hogy ilyen téren a Samsung a legjobb. Tényleg nagy a képernyője is és a felszereltsége, az maximális, tényleg megveheted!!
2011. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!