Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Visszavinném a meghibásodott...

Visszavinném a meghibásodott külső merevlemezemet. Akkor meg büntethetnek, ha van x db olyan film rajta amit letöltöttem?

Figyelt kérdés

Bedugom a merevlemezem USB jét a gépbe és nem észlel semmit.Valószínűleg a csatlakozással van a hiba,mert az a led ami az olvasást és írást érzékeli villog,tehát működnek.Garanciám még van.

Vagy nekik az adatokhoz semmi közük?az illető áruház neve:ALDI


2011. jan. 31. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá, saját célra pedig másolhatsz filmet!
2011. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak vele mit tartalmaz, viszont lehetséges hogy mindet letörölnek róla erre készülj fel!

És egy jó tanács:ne az Aldi-ba vidd visza hanem a garanciajegyen feltüntetett szervízbe közvetlen.Ha a forgalmazóhoz viszed akkor hónapokat is várhatsz rá, míg szervíznél a közvetlen ügyintézés miatt csak napokat.

2011. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát... nem tudom te hogy vagy vele ,de nekem sok kedvem nincsen felvinni Linz be a winchestert:D.Ugyanis a szervíz címe ez :Quanmax AG Industriezeile 35, AT-4020 Linz.Ha meg a postát választanám,ott azért lehet rizikó,hogy hogyan kerül a szervízbe és a postaköltség sem utolsó,gondolom ,ha saját úton küldöm be ,akkor nem fizetik ki a költségét a szállításnak,de köszönöm.Azt hiszem az lesz ,hogy elviszem oda ahol vettem ,aztán csak lesz valami.

Az adataimat biztosan elveszítem?Nincs valami olyan cucc amivel lementhetném?Habár csatlakozni a géphez nem tudok.Valami ötlet?

2011. jan. 31. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Műszaki eladóként adtam a tanácsot, bocsánat ha neked nem megfelelő.Ha csatlakozási hibája van, nincs ötletem hogyan mentsd le az adatokat, bár léteznek erre adatmentéssel foglakozó cégek csak ugyebár az sem olcsó mulatság.Mérlegelni kell megéri e, vagy inkább pótolható e a tartalom!
2011. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még 1szer köszi ,nem azért mondtam ,hogy megsértselek.

Hát nem olyan fontosak,de azért 1-2 hétbe bele tellik a filmeket megszerezni.Csak jóformán filmek voltak rajta.Semmi életbevágó dokumentum vagy akármi.

2011. jan. 31. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanulság: nem Aldiban kell egy noname külső merevlemezt venni, hanem egy számtech boltban valami normálisat (pl. Samsung).
2011. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nem itt kell venni, én is tisztába vagyok vele,de máshol 3.0-t nem kapsz ennyiért 2 tb osat.Több mint 1 hója vettem ,akkor csak az aldiba láttam olyat.Mellesleg nem noname,azért is vettem meg ,mert rá volt írva,hogy Western Digital(megjegyzem egyik legjobb márka), a külső merevlemez belseje.Csak a 3.0-s variálás meg a HDDház amit ők csináltak hozzá.
2011. jan. 31. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!