Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 slim/XBOX 360 slim (eredet...

PS3 slim/XBOX 360 slim (eredeti es mas forrasbol szarmazo jatekok egy konzolon?! )

Figyelt kérdés

A napokban szeretnek PS3-mat vagy XBOX360-at venni.


Mindenkeppen szeretnek majd eredeti jatekokkal is neten jatszani, de par jatekot viszont mas forrasbol szereznek be, amivel haverokkal jatszanank itthon.


Ket kerdesem lenne:

1., Ha jol tudom az XBOX 360-nal kivitelezhetetlen, hogy ne bukjak le, mert eltarolja, hogy milyen jatekokkal jatszottam es amikor egy eredetivel felmegyek a netre borul a bili! :)

Ez igaz?


2., Viszont!! Azt hallottam, hogy PS3 Jailbreak-kel, ha ket winchestert hasznalok (egyet tort jatekokhoz masikat pedig eredetihez) akkor elkerulheto, hogy lebukjon az ember.

Ez igaz?


Elore is koszi!


2011. jan. 26. 18:13
 1/8 Csicsek Zoltán ***** válasza:

nekem ps3-am van mindenképpen azt vegyél

és szerintem nem tudsz lebukni a jailbreakkel

de a szoftvert sem tudod majd frissíteni csak az újfajta jailbreakkel

2011. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De azt mondtak a konzolboltban akikkel dumaltam, hogy a jailbreak valamit felrak a gepre, ezert kell a winchester.

PSN-be nem ment valamit a masolt jatek is?

Milyen jailbreak az amit mondasz, ez az uj fajta?


Mas: Nem tud valaki konzol boltot Budaorson, XI, XII, XXI, I keruletben, akik arulnak jailbreak-et is?

2011. jan. 26. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább Xbox mint PS3 a gagyi Wii másolatával.Sokkal jobb az Xbox Live-ja, rengeteg jó játék, kényelmes kontroller, szebb külső,stb...
2011. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, gondoltam xboxra is, de ott tuti a lebukas, ha flasheli az ember, ugye?

Nem arra gondolok, hogy tort jatekkal jatszanek a neten, de ha tort utan egy eredetivel is jatszok neten, akkor bukom. :S

Plussz ugye fizetos az online resze. :S

2011. jan. 26. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
nem én 4éve vagyok! fenn liven! Most jelentleg LT+ flash!
2011. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az LT valami firmware?

Es akkor masolt jatekkal jatszol kihozz lannal es ha bedugod es felmesz eredetivel akkor semmi gond?

Tudsz esetleg ajanlani konzol uzletet ahol megcsinaljak igy? Mivel sose volt meg konzolom inkabb masra biznam ezt :)

2011. jan. 26. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:
kihozz = kihuzott
2011. jan. 26. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

19:25


Legyen igazad, és legyen "gagyi" a Move (ami persze enyhe hülyeség).

De Move nélkül is istenkirály konzol.

Live-ja jobb? Ja tényleg, mert a PSN szar ingyenes, Live-ra meg fizethetsz.

Rengeteg jó játék? Ja tényleg, mert PS3-ra nincs MGS, Uncharted, Resistance, Infamous, Killzone, God of War, Demon's Soul, Gran Turismo, Heavy Rain, stb.

PS3 exkluzívoknál köztudott, hogy nincs jobb játék.

Kényelmesebb kontroller?

1995, a PS1 óta ez a joystick, és amíg nem volt xbox360, érdekes, hogy senki sem panaszkodott.

Csak azóta már van xbox, és akik azt vettek, azoknak mégis kell valami kifogás.

Szebb külső? Mert ez aztán tényleg rohadt fontos. Meg ki dönti el, hogy melyik a szebb?


Amúgy most jött ki a 3.36, ezt valószínű a hackerek ellen csinálták, mert akkor szokott csak ilyen keveset változni az FW.

Tehát a flashelten online játék már itt sem valami biztos.

2011. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!