Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360-ASOK SÜRGŐS, ilyenkor...

XBOX 360-ASOK SÜRGŐS, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kiírtam Nero-val, egy skate 3-mat xbox 360 gépre, de azt írja ki hogy MIXED MEDIA DISK most akkor mivan? segítsetek légyszíves!
2011. jan. 24. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát pedig ahány boltba be mentem eddig, nem volt mert elvitték, vagy annyira nem érte meg, hogy felesleges lett volna megvenni...megpróbálom mással kiírni köszi! am is láttam 6100-ért 7000 ezerért skate 3-mat webshopban, most azt várom hogy lehessen rendelni, legyen raktáron!
2011. jan. 25. 18:41
 12/14 A kérdező kommentje:
bocs előbb elírtam valamit leírom még egyszer: hát pedig ahány boltba be mentem eddig, nem volt mert elvitték, vagy annyira nem érte meg, hogy felesleges lett volna megvenni...megpróbálom mással kiírni köszi! am is láttam 6100-ért 7000-ért,skate 3-mat webshopban, most azt várom hogy lehessen rendelni, legyen raktáron! csak egyszerűbbnek tűnt az hogy 1000 forintért vegyek egy lemezt és kiírjam...
2011. jan. 25. 18:44
 13/14 anonim válasza:
Szerintem ne írd ki többször, vedd meg akkor 6100-ért 7000-ért, és ne vegyél 1000 forintos lemezeket, mert már így -1000 forint(hogy egyet elcse*tél, ha a következő se sikerül, akkor már -2000 ft, és abból a két lemezből, már 2000 forintot hozzá tudnál rakni a 6100-7000 forintos játékhoz! régen én is nero-val írogattam ki, amig rá nem jöttem arra h az bitangpusztulatósan gagyi...lehet hogy gyorsan kiírja a lemezt de nem biztos hogy tökéletesen...amúgy is lehet hogy rosszat töltöttél le! sokkal jobb ha veszel egyet :)
2011. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Tess: [link]


Ajánlom figyelmedbe ezt a sort!: "DVD író program, mely legyen CloneCD vagy DVD Decrypter (IMGBurn), Nero NE, még akkor sem, ha eddig csak azt használtad és arra esküszöl!"

2011. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!