Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell leválasztani a...

Hogyan kell leválasztani a sony mp4-emet win 7 alapú rendszerről?

Figyelt kérdés

amikor csatlakoztatom USBvel, nincs leválasztás ikon, mint pl a pendrive-nál. az mp4 viszont kíirja, hogy ne húzzam ki leválasztás nélkül.

valaki ötlet?

(csak úgy jó ha kikapcsolom a gépet. de lennie kell rendes megoldásnak is)


2011. jan. 24. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Sony mp3 van. Én mindig csak egyszerűen kihúzom, és ennyi. Még semmi nem veszett el róla.
2011. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb alsó sarok a (HU)melletti nyil-ra katt.Ott vannak a rejtett ikonok.
2011. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj a tálca jobb alsó sarkával (tudom hogy az usbket itt kell leválasztani), hogy az mp4em nem jelenik meg. szóval nincs is ikonja...
2011. jan. 24. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor húzd le nyugodtan.(szovtveresen lecsatlakozik)
2011. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de kiírja az mp4, hogy do not disconnect, és egyszer régebben simán lehúztam, és lefagyott és nem lehetett bekapcsolni, csak reset után...

köszi a választ amúgy:)

2011. jan. 24. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írtam oda hogy mire jó: [link]


Ez a progi ha elindítod, megmutatja hogy milyen eszközök vannak csatlakoztatva, és ki tudja adni ha rákkattintasz.


Nem kell telepíteni, letöltöd, elindítod, kiadod az usb cuccod, bezárod.

2011. jan. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!