Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autós fejegységről: M. N. C. INNOCD (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Suzuki Swiftbe lenne ez a fejegység, 2 db 10 cm valami minőségibb hangszóróval előre. Semmi extra nem érdekel, CD-t nem használok, ez meg csak MP3 USB + rádió és olcsó! Az érdekelne milyen minőségű anyagokbol van összerakva, mennyire romlékony és rosszulműködő! Nem az érdekel hogy ennyiért gagyi vagy nem! Swiftbe ha jól működik, a muter kazettás magnójánál biztos jobb!? Köszönöm!

[link]


2011. jan. 19. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen primitív valamivel kezdtem míg meg nem hallgattam egy minőségibb fejegység tudását.

Anno én is kidobtam 10rugót az ablakon,mert sajnáltam rá a pénzt. Szinte mindenki így kezdi az önfejűségével és a tudatlanságával.

Ami nekem van már vagy 7éve és a mai napig semmi gond vele: Kenwood KDC-M4524G

Akkor ez 55000ft volt,ma kb. 8000-et ér. DE hibátlanul MÜXIK !!!

Nem éri meg olcsó xart venni,mert általában vagy a rádió részük gyenge,vagy a lejátszójuk nem 100%-os.

TEKERŐSET MÁR CSAK AZÉRT SEM VENNÉK,MERT BARÁTOMNAK A 3ÉVES PIONEERJA SZÉTKOPOTT ÉS A JAVÍTÁSÁNAK AZ ÁRA HELYETT VETT EGY ÚJABBAT.

2011. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!