Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TUdok még valahonnan újan...

TUdok még valahonnan újan venni Fuji S5600-ast vagy ebből a régebbi széirából gépet?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy látom már nem igazán forgalmazzák.
2011. jan. 19. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy, mennyit adnál érte? Persze használt. (Csak ha nagyon jó árat mondasz, akkor válok meg tőle, mert tényleg nagyon jó gép.)
2011. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan akarsz újat venni már mikor évek óta kifogyott?Használtan kapsz a Vaterán ha van.
2011. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ideje nem gyártják, úgyhogy csak használtan lehet kapni.
2011. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Külföldön van újan, pl Amazonon... csak méregdrága...


Tudom mennyire híres széria sajnos a mostani sz@r s1500-as meg s1600-asok kukába mehetnek. múlt héten adtam el az s1500-asomat, szerencsére volt aki megvette.


annyira sokat azért nem ér nekem, de kellene majd valami olcsó f.gép de használtan nem nagyon szoktam merni venni. az 1500-asomt pl 40-ért vettem 28-ért el is adtam pár hónapra rá.


egy nagyon megkímélt s5600-asért egy 30-ast adnék talán. de tényleg csak nagyon újszerűért.

2011. jan. 19. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!