Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lettek új csatornák a digi tv-n?

Lettek új csatornák a digi tv-n?

Figyelt kérdés

ma nézem lett egy "Echo tv" nevü csatorna! aztán felmentem a digitv honlapjára, és az alapcsomagba nincs beirva az Echo, de vannak ujak : Mezzo, Fashion TV, National Geographic Wild - én ezeket (még) nem találom a listán, ti?

(sima alapcsomag 2700 ft-ért 44+3 csatorna - a három amik nem müködnek: hbo+hbo2+cinemax)


2008. jan. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jönnek be azok a csatornák, mert nem úgy van állítva a tányér! Az Echo egyébként nekünk is bejött, és a Hálózat TV meg eltünt!
2008. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na nekünk is eltünt a hálózat...ennek mi oka lehet?! pedig én azt szerettem...
2008. jan. 31. 16:11
 3/5 A kérdező kommentje:
egy tányérunk van de az egyik szobába 47 csat van a másikba 46. De a 46-osba nincsen három ami az én szobámba (47) van, és két teljesen "uj" van: eurosport2 és paprika
2008. jan. 31. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hálózat hejére jött az Echo. Meg nemrég a Paprika tv is. Nekem bejön vagy 60 adó, időnként érdemes rákeresni, van-e új, mert ha nem csere, akkor lehet hogy nem veszed észre
2008. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az egyik szobában van, a másikban meg nincs az adott csatorna, annak az az oka, hogy a DIGI TV spórol a vevőfejeken, és Single fejet használ a több beltéris háztartásokban is, a beltériket pedig egymásba fűzi. Ez nem jó megoldás, ugyanis az említett "másik szobában nincs" csatornák a másik polarizáción vannak, ezért nem tud fejfeszültséget kapcsolni a távolabbi beltéri, mert az előtte lévő nem engedi át. Próbáld csak ki, hogy rákapcsolsz arra a csatornára az első beltérin, ami nincs a "hátrébb lévőn", majd nézd meg a hátrébb lévőn, hogy ott most meg csak azok a csatornák vannak, amik eddig nem voltak... Most pedig a többi tűnt el. Mert most az első beltéri váltott polarizációt.

A megoldás: vásárolni egy twin fejet (párezer forintos költség), és akár magad is kicserélheted. Mindkét beltérihez bekábelezni közvetlenül a fejtől, és mindenki mindent nézhet.

A beltérik felfűzése KONTÁR munka. És ezt a Digi TV üzemeltetője is tudja, de ez a legolcsóbb megoldás.

2008. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!