Hogyan tudom megoldani az erosito jo minosegu hasznalatat?

Figyelt kérdés
Szoval.Van egy regi erositom,ha jol tudom Delia markaju.A lenyeg az,hogy mikor bekotottem meg kellett hosszabitsam minden kabelet;osszeszigeteloszalagoztam oket de vesztett sokat a minosegbol,igy sem rossz,de lehetne jobb.Lattam a neten hogy lehet kapni ujabb kabeleket,nekem 5 polusu din dugo megy az erositobe es a vege 2 rca,es a neten a vege jack-es.Az a kerdesem hogy ha ezt meghosszabitom veszt-e a minosegbol,vagy inkabb vegyek jack kabel hosszabitokat?kb 5 meter kellene osszesen es az eredeti 1,5 m.Hangszorohoz is uj csatlakozokat vennek,ott forrasztanom kell a kabelt a csatlakozohoz.Szerintetek mit hogy csinaljak?
2011. jan. 11. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a műanyag borítású "árnyékolt" kábelek nem a zenei minőségükről híresek, ha toldod lépten-nyomon akkor végképp. Ha jó minőségűt akarsz, veszel szerelhető csatlakozót, valami nagy tisztaságú kábelt, és a neten találsz fonási technikákat hozzá ahogy a külön szigetelt ereket összefonod mint egy lány haját. Jó kis délutáni elfoglaltság, és a hifisek szerint hozza a legjobb kábelek minőségét.
2011. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 pólusú szerelhető dugót lehet kapni, én is sokat bíbelődtem vele annakidején, mikor a midi kábeleimet csináltam. Keress hozzá bekötési rajzot, vágd le a jacket és kábelezd be a dint.
2011. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!