Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fable 2, vagy Fable 3? Melyik...

Fable 2, vagy Fable 3? Melyik jobb játék? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanaz a két játék csak a 3 a 2-nek a folytatása :D nem? megmondom őszintén ,én nekem is megvan a 2. és 3. része is , játszottam is mind2vel kb 2-3 órát, de egyik sem tetszett :D . de amúgy ahogy láttam , mondom a 3. a folytatása értelemszerűen a 2-nek :D , nem változott sokat, csak a történet ment tovább, és idősebb lett a szereplő meg ilyenek.


grafikában sem látok kb semmi változást, na meg varázslatok , irányítás terén sem. ( varázslatokban lehet azért nem látok nagy változást mert csak 2-3 órát játszottam mind2vel) de amúgy nem hiszem .


szval sztem teljesen mind1, melyikkel játszol , de logikus lenne az ELSŐ :D részével kezdened , hogy megértsd az egész történetet , aztán 2. és végül a 3. :D

2011. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elozo valaszolo, ha jatszott is mindkettovel akkor se ertette. A Fable3ban a Fable 2 hosenek fiaval/lanyaval jatszol.


Egyebkent a Fable 2 szerintem a jobb. A haromban a menuket kiveve minden visszafele fejlodott...

2011. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vagy csak nem olvastad el amit írtam -.- mondom h csak 2-3órát játszottam mind2vel , vagy még annyit sem . nyilván azért mert nem is érdekelt , mert nem tetszett , de ezt le is írtam .


amit írtam , az meg igaz szerintem , max akkor csak a története nem , de ezt meg mondom azért nem tudtam , csak tippeltem mivel nem érdekelt.

2011. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fable 2!


Fable 3 nagyon könnyű és nagyon egyszerű! kis vasárnap délutáni szórakozás!

2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fable 2 sokkal jobb, de a fable 3 sem rossz de nem az igazi.
2012. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A fable 2 sokkal jobb mint a 3 azért mert hangulatosabb szebb jobb zene sokkal jobban magába szippant a világ.

Fable 2 forever :)

2012. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!