Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony BRAVIA 3D TV lejátszási...

Sony BRAVIA 3D TV lejátszási gondok?

Figyelt kérdés
Az első kérdésem az lenne, hogy ez ugye egy aktív szemüveges tv és, hogy akkor én jól gondolom-e, hogy azokat filmeket lehet megnézni igazi 3d-ben amik két képből állnak egymás mellett? Ezt azokra a képekre értem amiket kiemelnek a filmből? (küldő meghajtón tárolom a filmeket és onnan is játszom le őket!)
2011. jan. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2011. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mond csak, te tudsz olvasni? :D "jól gondolom-e, hogy azokat filmeket lehet megnézni igazi 3d-ben amik két képből állnak egymás mellett?"
2011. jan. 1. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked van ilyened, inkább mi kérdezhetnénk tőled.

Meg tudod nézni? Miért nem próbálod ki?

2011. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem nézem meg én mert egy ilyen film 25-30 GB és egyenlőre ez az oldal azért van hogy a kérdéseket megválaszolják nem pedig azért hogy a kérdezőnek tegyenek fel kérdést!
2011. jan. 2. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:

hát figyu ilyenre gondolsz ? [link]


vagy ilyenre ? [link] (csak a színek nem ilyen gagyik)


,sajnos és sem láttam még sehol ilyen 3d-s tartalmat...

2011. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első link-re.
2011. jan. 2. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
ahoz elm nemkell semmi olyan film.egy sima film is 3d-ben megy rajta elm,ha bekapcsolod a 3d funkciót.
2011. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!