Hogy lehet iPod Touch-ra játékokat rakni a számítógépről?

Figyelt kérdés
nem kérek "ilyen hülye vagy hogy nem tudod használni?" jellegű válaszokat köszönöm
2010. dec. 31. 15:36
 1/4 SzilKa ***** válasza:
iTunes-zal. Elindítod a PC-n, regisztrálod a bankkártyádat a store-ban (ez sajnos ahhoz is kell, ha csak ingyenes progikat akarsz letölteni és 2€-ba kerül), letöltesz az apple store-ból egy játékot, rádugod a touch-ot a gépre, szinkronizáld, előtte az appokat pipáld ki, ami kell és ennyi.
2010. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fkris ***** válasza:

NEM kell fizetbi, van ingyenes is.

Egyébként úgy lehet ahogy az előző leírta.

Persze ha JB-elsz, akkor mindent rá tudsz rakni INGYEN és a Garancia sem fog elveszni, ha ügyesen csinálod.

2010. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó: nem tudom mi az a JB. és próbáltam Apple ID-t csinálni de nem ment épp azért mert Visa kártyát meg hasonlókat kell regisztrálni nekem meg olyan nincs...és torrenttel szedtem le pár játékot ide a gépre és azt szeretném rátenni...
2010. dec. 31. 18:18
 4/4 SzilKa ***** válasza:

(Második, bankkártya regisztrációért mindenképp levonja a 2€- t

sajnos... Ingyen játékot is csak úgy lehet letölteni, ha regisztráltam a bankkártyát)


Kérdező, a JB a jailbreak rövidítése. Ahhoz hogy a tört játékaidat fel tud tenni, jailbreak-elned kell a készüléket (ezzel töröd fel). Keress rá a googleval, olvass utána, hogy mik a lépései. Függ a touch-od generációjának számától, szoftververziójától is.

2010. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!