Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360: Elég egy DLC-nek 4...

Xbox360: Elég egy DLC-nek 4 GB szabad hely? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon kezdő vagyok még az Xbox360 témában, ezért kérék tőletek segítséget. Tehát van egy játék a Resident Evil 5 Gold Edition. Az alapjátékot végigjátszottam már PC-n, megis van nekem, de kijöttek DLC-k, kiegészítések, amik például Xbox360-ra jelentek meg.


Ezek közül van a Lost in Nightmares. Tudtommal ezt a DLC-t le kell tölteni Xbox360-ra mert nem fért rá a lemezre (PS3-nál ilyen, nincs ott ráfért)


És a kérdésem az lenne, hogy elég e egy 4GB-os Xbox360-at venni ahhoz hogy le tudjam tölteni rá a Lost in Nightmarest? Mennyi annak a DLC-nek a mérete meg tudjátok mondani?


Előre is köszönöm a válaszokat


2010. dec. 27. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előzőhöz röviden: igen, ráfér, mivel csak 524.8 MB-t foglal. de te teljes 4GB-t nem fogsz észlelni mivel a gyártók 1000el váltanak, még a konzol 1024-el. amúgy a helyedben hogyha xbox vásárlásán gondolkodnék akkor biztos hogy a 250GB-s verziót választanám, ha van pénz rá.
2010. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Mindkettőtöket felpontoztam :) Amúgy a második válaszolótól kérezném, hogy mire értette azt hogy " a gyártók 1000el váltanak, még a konzol 1024-el."?
2010. dec. 28. 01:54
 4/5 anonim ***** válasza:
1 Gb virtuális memória 1024 Mb, míg a gyártók 1000 Mb-nak veszik.
2010. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az előttem válaszoló elárulta. de így elgondolkodtam ezen a dolgon, mert 320GB-s PS3-m van és 298GB-t ír, mikor ezerrel váltva 312,5GB lenne. nem értem én ezt, na mindegy is. természetesen kissebb értéknél nem lesz ekkora változás. 4GB ezerrel váltva 3,90625 GB, tehát egy 3,85GB szerintem biztos meg lesz. de ha nem is lenne meg, száz-kétszász mega nem sok (de kétlem, hogy ennyit tévednék).
2010. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!