Xbox 360 slim 250gb -ra ha letöltök játékot azt hogyan tudom a merevlemezére rátenni, és ha rá is teszem akkor utánna tudok vele játszani? Ha nem tudok akkor mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy demót töltesz le? Mert rendes játékot nem lehet hozzá csak úgy letölteni. Tudtommal még nem törték fel. És az XBoxoknak a merevlemezére nem lehet igazából úgy semmit rárakni, csak ha Liveról töltesz le hozzá valamit, vagy feltelepítesz egy játékot rá, de akkor is csak DVD-vel indul el a játék.
2010. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy gépre töltöm le a játékot és feltenném a box hdd-jére nem tudom hogy ez lehetséges-e és hogy onnan futna-e a játék
2010. dec. 26. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
á kizárt kell hozzá egy eredeti boxos játék hogy elinduljon nics ki flashelve a boxod mert akkor nesajnáljámá rá 130 ft/dvd
2010. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az úgy nem jó. Kell hozzá maga a játék egy dvd-n (ha flashelt akkor az írott IS jó, ha nem akkor az eredeti) amit ha beleteszel az XBoxba akkor elbírod indítani egyből, vagy fel lehet telepíteni. Ha fel van telepítve akkor is kell hozzá a játék, hogy elinduljon (azt nem tudom, hogy ha fel van telepítve, de nem flashelt az Xbox akkor elindul-e a játék másolt dvd-vel). De azt nem lehet, hogy pl. usb-vel vagy akármivel rá rakod a merevlemezére.
2011. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!