Nem értem az iTunes-t az iPodom-hoz?!

Figyelt kérdés

Hali!


Kaptam egy iPod touchot de nem értem ezt az iTunes valamit ahonnan a zenéket meg ilyeneket kell rátenni.

HELP!


2010. dec. 25. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni az iTunes a gépedre. Ha megvan nyisd meg, és dugd hozzá az iPodod. Az iTunes érzékelni fogja az iPodot. Ha Bemész az oldalsorban az ipodhoz tartozó dolgokhoz és oda kell húzni a dolgokat.(az iTunes magátol bemásolja a dolgokat,:képek zene stb.).Ja és be kell állítnai hogy manuálisan húzkodd a dolgokat az iPodra(az iTuneson belűl) mert automatikusan rámásol minden zenét, és minden mást magátol.
2010. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Ja és be kell állítnai hogy manuálisan húzkodd a dolgokat az iPodra(az iTuneson belűl) mert automatikusan rámásol minden zenét, és minden mást magátol."



De ezt, hol kell beállitani? (nem vagyok jó angolból)

Játékot, hogy kell?

2010. dec. 25. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Folytatom az elso valaszolot...tehat ez után a fejlécben klikk file majd ott add folder to library! ekkor kiválasztod a gép azon mappáját mejben a zeneid videoid vannak. Ennyi es ezutan az ipodon rajta lesz minden. Jah es a jatekokhoz az ipodon app store, ott valogathatsz az appok tomkelegebol. A letolteshez kell egy apple account. ha azon nem vagy akkor regisztralj
2010. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kössz hogy folytattad nekem...:D:D
2010. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!