Mennyire tesz ez rossza s PS3-nak (vagy bármilyen más elektromos eszköznek)?

Figyelt kérdés

Esténként leszoktam venni a fűtést, és aztán másnak vagy du. 3-ig amíg haza nem érek enyhén hideg szokott lenni így télen, tehát több, mint 10 órákat hideg van.

És hogy ez a hideg nem-e tesz rosszat a ps3 hardverének?


2010. dec. 19. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
a hőingadozás rosszat tehet neki, tehát ha mindennap lefagy és utána a radiátor fölé rakod az igen
2010. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidegen ne járasd, és ne tedd ki nagy vagy gyors hőingadozásnak (maradjon a cucc mindig 10 és 30 fok között, ne legyen a radiátor vagy ablak közelében).


A hőingadozás mechanikus stressz révén öregíti a forrasztásokat és egyéb kontaktusokat, de nem kell tőle megijedni.

2010. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért radiátorra nem szoktam rárakni :)

De akkor ha hideg van akkor mit kezdjek vele?

Nem akarom, hogy csak azért menjen a fűtés kb 15 órát feleslegesen, hogy a ps3-nak ne legyen baja, mert akkor olcsóbbra jönne ki, ha havonta vennék egy új ps3-at.

2010. dec. 19. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold le a fűtést és jóccakát. Ha a szobád két nap alatt 15 fok alá hűl, keress másik lakást...
2010. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja hát 15 foknál nem hiszem, hogy hidegebb szokott lenni, bár fogalmam sincs mennyi az a 15 fok, de ha 22-23 a szobahőmérséklet akkor szerintem 15+ fok van.


Akkor köszi mindenkinek.

2010. dec. 20. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!