Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem játssza le a hifim...

Robert#2 kérdése:

Miért nem játssza le a hifim az írott CD-t, csak a boltit? Segítsééég!

Figyelt kérdés
Zenéket szeretnék kiírni CD-R lemezre, de a kb. 2002-ben vásárolt Panasonic hifitorony nem játssza le, akárhogy is próbálom. CD-s magnó olvassa őket, csak a hifi nem. A segítséget előre is nagyon köszönöm!
2010. dec. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
CD+r-t sem játszik le?
2010. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lehető leglassabb sebességgel írd, max 2x.

Ja, és ha a hifi nem játszik mp3-at, akkor ne írj rá olyat, csak audiót.

2010. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az íróprogramban ne adat módot, hanem audiót válassz, és úgy húzd át rá az mp3-akat, akkor konvertálni fogja audió formátumra, és le fogja játszani!
2010. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenfélét próbáltam már... audió, mp3, wav akármi... Úgy tűnik az kellett hozzá, hogy közzé tegyem a problémámat és lám, megoldódott. Azoknak mondanám akik ugyanezzel szenvednek, szétkaptam mérgemben a hifit, és szeszes fülpiszkálóval megsimiztem a lencsét ami olvassa a cd lemezt. Láss csodát, meggyógyult. Valószínűleg poros lehetett és ez okozta a galibát a másolt lemezeknél. Aki ugyanerre vetemedne, csak óvatosan! Az ötletekért pedig köszi!

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 18. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!