Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok amivel nagyon jó minőségű képet lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Elsősorban makró, de fontos lenne, hogy jó tájképet és portréfotókat is tudjon.

Ár "majdnem mindegy", részletre venném. De max. 150-160.000.

Esetleg akinek van valamilyen jó gépe, a tapasztalatokra is kiváncsi lennék.. miben jó, miben rossz, stb.


2010. nov. 25. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy belépő szintű dslr kell neked, viszont ott külön objektív kell ugye a tájképhez, és a makróhoz ha komolyan akarod művelni, és nem csak egy öszvér optikával lődözni mindenre. Körbe kell nézni a gyártók gépei között és egy kis költségvetést számolni
2010. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na igen, vagy használtan DSLR és hozzá használtan obik...

vagy egy kompakt új gép. Necces a kérdés, a két eset között vagy. Egyikhez sok, a másikhoz kevés a pénz.

2010. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én tipikusan olyan vagyok, aki eső után megindul egy rétre vagy erdőbe, és ha pl. egy esőcseppből iszogató hangyát lát egy fűszálon, akkor arról nagyon jó képet akar csinálni... vagy ha épp valamilyen tónál vagyok és különösen szép a naplemente meg a felhők, akkor azt le tudjam kapni és kiváló minőségű legyen a kép...

De nekem a fő "profilom" mindenképp a közel- és makrókép lenne, viszont ha lenne valamilyen esemény (családi ünnep, rendezvény, stb.), akkor ne egy másik gépet kelljen hozzá használni, hanem lehessen azzal az eggyel is ügyeskedni.

2010. nov. 26. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Canon EOS 450 valamilyen 70-300mm makró objektívvel jó lenne.
2010. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt egy D... Canon EOS 450D
2010. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nikon D70 nél ne add alább. Igény esetén igen jól fejleszthető.

(az alatta lévők keresője nem pentaprizmás, és bár a képük m.ugyanolyan jó, te magad elég homályosan látsz).


Szakkönyveket olvasol?

Állványod van?

2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Venni kell egy használt vázat és hozzá lehet részletre egy 100-as makro objektívet meg egy 18-55 kitet.


Index fórumon nézegess használt hirdetéseket, de van az expresszen és a hardveraprón is sok.

2010. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utána fogok nézni mindennek!

Állványom van, könyvet nemrég vettem.

2010. dec. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!