Megvakult a fenykepezogep. Javithato?

Figyelt kérdés
Mar ket digitalis fenykepezogepen is megvakult, azaz barmit fenykepezek a kep fekete, a lencsjet mozgatja, a regi kepeket vissza tudom nezni, es ha fenykepezek semmi rendkivulit nem tapasztalok csak a kep teljesen sotet.Egy AZTEC es egy BENQ rol van szo
2009. jan. 14. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tönkrement a ccd egységed. Én is jártam már így, nekem annyi szerencsém volt, ha gépemnél ez széria hiba volt, és ingyen javították. Ha nem lett volna ingyen, akkor nem érte volna meg javíttatni, inkább újat venni. Persze nem mindegy, hogy kompakt vagy dsrl géped van e. Mindenképp érdeklődj szervizben.
2009. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagy valószínűséggel CCD hiba.

Sajnos ez gyakran előfordul az ilyen olcsó, gagyibb márkáknál. Nem túl megbízhatóak. :(

2009. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!