Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD meghajtó nélküli laptopot...

DVD meghajtó nélküli laptopot lehet valahogy csatlakoztatni rendes DVD lejátszóhoz?

Figyelt kérdés
Apukám jobban ért hozzá, ő azt mondta, ne hiszi, de olyat már láttam, hogy laptopot TV-vel, szóval gondoltam hátha DVD-vel is. Konkrétan az lenne bajom, hogy a szobámba van egy DivX-es DVD lejátszó,de nincs hozzá TV-m ezért csak zenét tudok hallgatni. Gondoltam mi lenne ha a laptop lenne a monitor.lehetséges? Előre is köszi a válaszokat:)
2010. nov. 23. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a laptopnak nincs video bemenete csak kimenete, így elég kicsi a valószínűsége.
2010. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kár :) azért köszi.
2010. nov. 23. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha veszel hozz egy USB-s külső DVD-ROM-ot vagy DVD-írót akkor nézhetsz rajta filmet is, a laptop meg úgyis mindent lejátszik pl: [link]
2010. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :) erre már gondoltam,csak remélem fel tudom hasznosítani a dvd lejátszómat id.de akkor ez lesz:) köszönöm:)
2010. nov. 23. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:

veszel egy ilyet, 3000 FT-ért megkapod, és ezen van RCA-s meg S-videó-s videó bemenet, és 2 RCA-s hangbemenet.

[link]


Ha a DVD lejátszón van RCA-s kép és hangkimenet akkor RCA kábelekkel rákötöd erre, ha nincs, akkor Scart-RCA kábelt veszel, és azzal kötöd rá.

És ez USB-n beviszi a képet/hangot a gépedre, és nyert ügyed van a továbbiakban.

2010. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhh agyon köszi: DD
2010. nov. 23. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen usb cucc, az ebayról nincs 2 ezer forint az ára. Ha kell, segítek a rendelésben.
2010. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Per pill pénzszűkében vagyunk, de majd tuti veszek egyszer egyet :) Azért köszi :)
2010. nov. 23. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!