Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell beállítani egy...

Hogyan kell beállítani egy trion tr-6451-es 9in1 távirányítót?

Figyelt kérdés
Használati utasítás van hozzá de nem sikerült a beállítás. Kérlek segítsetek! Fontos
2010. nov. 20. 13:31
 1/4 anonim válasza:
Nekemis van egy ien távirányitom de énsem tudom normnálisan beállitani :(:(:(
2010. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Garuky válasza:
be tudnád scannelni a leírást? A neten sehol nem találok. Köszi
2011. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Látom, hogy kb 1 éves a kérdés, de azért megkérdezem:

el tudnád küldeni nekem az eredeti használati utasítást? Nekem egyszer sikerült beállítanom egy ilyen távirányítót, de most megint kéne, és nincs meg a papírja. Köszi!

2011. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Sajnos nem lett meg a használati utasítás, de sikerült beállítani a tévét. Van egy olyan keresési mód a távirányítón, amivel akkor is be lehet állítani a tévét, ha nem tudod a kódját. Tehát:


1. Kapcsold be a tévét. (Ne csak standby-ra, hanem, hogy menjen rajta műsor)

2. Nyomd le a távirányítón a SET és a TV gombot egyszerre. Ha a SET gombot nyomod le először, és aztán nyomva tartva hozzá nyomod a TV gombot is, így is működik. A lényeg, hogy a piros LED-nek most világítania kell.

3. Nyomd le most csak a SET gombot. Ekkor a LED villogni kezd, lehet kezdeni a hangolást.

4. Kezdd el nyomkodni a kikapcsoló gombot, olyan tempóban, hogy meg tudj állni, ha a tévé kikapcsol. Ezt addig nyomkodd, amíg ki nem kapcsol a tévé. Ha többet nyomsz, akkor lehet, hogy átugrik a következő kódra, és nem lesz jó a beállítás, ezért ilyenkor elölről kell kezdeni az egészet.

4. Amikor kikapcsolt a tévé, a távirányítón továbbra is villog a LED. Nyomd le a TV gombot, ekkor a villogás megszűnik. Ha mindent jól csináltál, akkor pl. az 1-es gombbal be tudod kapcsolni a tévét.


Nem valószínű, hogy az összes gonbot tudod használni a távirányítón, de programot váltani, hangerőt állítani, ki-be kapcsolni lehet vele.


Remélem, tudtam segíteni! Üdv!

2011. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!