1. ) Hogy lehet megnézni, hogy milyen DVD olvasó és firmware van az Xboxban? 2. ) miután kiírtam egy játékot (red dead redeption), és betettem egy DVD-t az xboxba, azt írta, hogy nincs benne DVD.

Figyelt kérdés

Mit lehet vele csinálni? Rossz játékot töltöttem le?

4x-es sebességgel írtam ki a .dvd file-t IMGBURN-nel


2010. nov. 17. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Flash-elve van az xbox? Mert ha nem, akkor akárhogy írod nem lesz jó. Azt hogy milyen van rajta leginkább az mondja meg aki csinálta.

2. Nem a .dvd file-t kell kiírni hanem az iso-t. A dvd file egy rétegváltási számot tartalmaz, ha ezt manuálisan beírod dvd decrypterbe pl. akkor nem kell hozzá, sőt nekem csak így működnek.


ráadás: Az iso-t mindig vissza kell patch-elni régebbi wave-re, főleg ha régebben flash-elték a box-ot és újabb játékkal akarsz játszani.


Használd a google-t, rengeteg helyen le lett írva a folyamat

2010. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Flashelve van.

Wavepatcher azt írta a játékra, hogy unknow wave

2010. nov. 17. 15:55
 3/7 Jovanny ***** válasza:
Nem igaz teljesen, semmit nem kell mókolni az isoval. Nekem 2006-os flash simán viszi az új játékokat minden hókuszpók nélkül. Isoburn szépen kiírja a dvd fálj-lal is, előtte ki érdemes törölni a fájlból a rétegvéltási számot, ezt úgyis a progiban kell beállítani.
2010. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2006os flash az csak xtreme barátunknak ixtreme van
2010. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Wave1-el mindenen működik?
2010. nov. 17. 18:31
 6/7 famousboy ***** válasza:

A DVD olvasóról látom még nem írtak! :D



Óvatosan pattintsd le az előlapot! A meghajtó jobb szélén látod az Xbox 360 feliratot, alatt van egy kicsi ovális lyuk, amit benne látsz, az határozza meg a DVD meghajtó típusát! Erős fénynél nézz bele!


piros vezetékek - Toshiba-Samsung TS-H943A

fehér vezetékek - BENQ VAD-6038

sárga vezetékek - Philips Lite-on DG-16D2S

fekete műanyag - Hitachi GDR-312OL

2010. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2010. nov. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!