Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az xbox360 tápegysége pirosan...

Az xbox360 tápegysége pirosan világitott tegnap este. Mitől lehet ez, vagy valamilyen nagy gond van vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerestem neked a kérdésedre egy angol nyelvű választ:


Q:What to do when the xbox 360 ac power adapter has a red light?


A:Simply unplug your "brick" from your 360 and your wall, if it is hot move it to a well ventilated area and allow it to cool for several hours, when it have cooled down try plugging it back up and everything should work fine, if not you may need to contact Microsoft.


A lényege az, hogy túlmelegedett, mert nem szellőzik eléggé vagy sok órán keresztül használtad. Próbálj nem rápakolni semmit, hogy kapjon elég levegőt - szerintem.

2010. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jovanny ***** válasza:
Ha kihülés után sem jó, akkor sajnos kuka. Bár vannak, akik már javítanak tápot. Akkor is piros, ha kihúzod a konzolból?
2010. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert amikor piros lett,akkor kihuztam,majd hagytam lehülni,de azóta megyen.
2010. nov. 15. 16:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megint piros volt,pedig csak bedugtam .De mihelyst kihuztam a konzolból,rögtön sárga lett,majd visszadugtam a konzolba,és sárga maradt.Miért csinálja ezt?Vegyek hozzá egy uj tápot?
2010. nov. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!