Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon EOS 550D-vel lehet úgy...

Canon EOS 550D-vel lehet úgy készíteni videót, hogy össze van kötve a géppel és vinyóra menti egyből a filmet?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2010. nov. 10. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a gépet, nekem Sony van.


Én ezt úgy oldottam meg, hogy a videókábelt a netbookomba dugott USB grabber s-videó bemenetére csatlakoztattam, így onnan rögzíthető.

A netbook elmegy kb 6 órát akkuról, a fényképező a keresővel és egy tartalék akkuval ha nem zoomolok sokat akkor 4 órát bír.

A netbook egy kist batyuban az állványon. Volt már amikor ünnepségen fotóztam, a laptop csak monitorként működött, távolabbról is jól láttam, a gépet meg távirányítóval vezéreltem (zoom, exponálás).

2010. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jár hozzá csomagban kompozit RCA csatlakozó, úgyhogy tuti lehet ilyet csinálni, de TV kártya kellhet hozzá meg valami program, amiről lövésem nincs.
2010. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20:41


Miért is kell hozzá TV kárta?

2010. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kompozit RCA kábelt hová dugod a gépedbe? Mondjuk lehet, hogy a mai alaplapokra ezt is integrálják és csak én vagyok lemaradva...
2010. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:40


Nem figyelsz. ha olvastad volna az első válaszom, akkor nem kérdeznél ilyeneket.


A kérdezőnek is mondom, ilyet vettem, kb 1500 forint most.


[link]

2010. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ideje timelapse videót kreálni :)
2010. nov. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!