Redmi PAD SE párosítása bluetooth egérrel - hogyan lehetne elérni, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy Redmi PAD SE-t és hozzá egy olyan tokot, amihez járt bluetooth-os billentyűzet és egér is. Az előbbi csatlakoztatása nem okozott gondot, picit kutakodás után a billentyűzet nyelvét is át lehetett állítani magyarral - angol az eredeti - és rendben funkcionál. Az egérrel viszont más a helyzet. Párosítást ugyan megkérdezi a tablet, de nem hajlandó csatlakozni. Van valakinek valami tippje, mit lehetne csinálni?



tegnap 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
pontos egér/billentyűzet típus? támogatják a tabletet? a tablet támogatja az ilyen párosítást? lehet olyan billentyűzet kellene aminek a numpad része egy touchpad egér...
tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet ,hogy lemerült vagy alvó módba került az eszköz? küldd vissza. cseréltesd ki..elég vacaknak néz ki ez a kombó amúgy is
tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen nulla infós válaszoknak mi értelme?


Megoldódott a probléma. Lecsatlakoztattam a billentyűzetet, előbb az egeret csatlakoztattam fel, utána a billentyűzetet és működik.

tegnap 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!