Megéri még manapság ?

Figyelt kérdés

Megéri-e playstation 3-at venni manapság ?

Sokat gondolkodtam rajta, de nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e. Ezért véleményeket kérnék.



tegnapelőtt 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Arra elég, hogy kiprólád milyen a PS, ha eddig nem volt neked.

Egyébként meg már bőven elavult, újabb játékok nem jelennek meg rá, de Pl GTA5 van rá.

Azt nem tudom van-e még rajta Ps store. Ugyebár Xbox 360-at nemrég lőtték le online szempontból.

tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van még PS Store PS3-on, csak nagyon drága, mivel nincsenek már akciók.


Ha jó áron tudsz venni PS3-mat, a nosztalgia miatt megéri.

tegnapelőtt 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, hogy korához képest legalább az FHD felbontást támogatja (1080p), és akár Blu Ray-lemezt is lejátszik, persze így a felbontás miatt a képminőség rosszabb lesz, ha esetleg 4K tv-d van, de alapból jó vétel, ha nosztalgiából szereted a régi játékokat! Store nem tudom hogyan áll, de lemezes játékok még bőven kaphatók hozzá, és így használt gépként (mivel újonann már nem kapható) átlag 30-40 ezerért korrektnek tartom! Viszont ha lehet, azt már akkor maxold ki, és a legjobb verziót vedd: 500 GB SuperSlim-et, ilyen gép vételén tavaly még én is gondolkodtam.

Ráadásul már csak azért is ezt, mert Fat és sima Slim -verziók csak max. 340 GB, és elég zajosak!

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!