Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagy lapos tv men (samsung)...

Nagy lapos tv men (samsung) interneten szoktam tudni nézni felnőtt filmeket (tukif). Mostanában miután betölti a filmet, elsötétül a kép. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Más felnőtt filmeket tudok nézni a tévén, csak a tukif tol valókat nem. Régebben mindig itt néztem... De most hogy sötétül a kép amikor kezdődne a film... Kerestem máshol (pl. xnxx).. és ott prímán mennek a filmek.
okt. 20. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
A laptopomon továbbra is tudom nézni a Tukif tól a filmeket mint eddig, csak a nagy tévén sötétül el a kép.... Beadja a nyitóképet a teljes képernyőn aztán egy másodpercen belül tök sötét minden nem látszik semmi (se kép se hang)
okt. 20. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Youtube videóknál kezdte ezt 1 hete. Rányomok, elindul, majd fekete kép, hang vagy van, vagy nincs. Szolgáltatót hívtam. Javaslata: Áramból ki, áramba be, majd frissítés. Ami meg is oldja, majd valamikor megint kezdi. És mivel vendégként nézem, így ugrik az összes előzményem. És csak a YouTube csinálja.
okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!...

Ha tényleg ez lesz akkor valószínűleg nem fogom bonyolítani vele az életemet, nézek máshol felnőtt filmeket. Vagy ha valamelyik film Tukif film-hez ragaszkodnék, letöltöbb laptopon aztán megnézem a nagy tévén....

Bár erre kevés esély van, mert máshol is van egy csomó jó film legalábbis úgy értve hogy amik nekem tetszenek...(De szerintem nincs extra igenyem...)

okt. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!