Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vannak tapasztalatok, vélemény...

Vannak tapasztalatok, vélemények Panasonic TV-k használatáról, működőképességéről, strapabirósságáról?

Figyelt kérdés
ma 08:18
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A Panasonic európai képviselete a török Vestel gyártól rendelt, márkázott készülékeket forgalmazza általában, ami mellesleg nem olyan rossz, mint sokan hiszik, de nem is "igazi Panasonic", ilyen értelemben.

A Vestel viszont főleg régebben sok LG-től rendelt LCD-t épített be, mármint csak a panelt, saját gyártású háttérvilágítással.

Ezek aránylag komoly "LG-képvilágot" is nyújtottak, Vestel ruházatba öltöztetve.

Később kínai Chi Mei kijelzőket is alkalmaztak, ami nem feltétlenül lenézendő, a mi léptékeinkkel tekintve ez is egy igen nagy vállalat, gyártanak ma már korrekt minőséget is, hatalmas mennyiségben, ami sok TV-ben ott rejtőzik, legfeljebb nem tudják az emberek.

Noha, amit én láttam régebben, a kínai kijelzőn azért mégis látszott, hogy például szürkébb a fekete, mint az LG-kijelzőn. Az olcsósított kijelzőkről nem is beszélve, ami már vállalhatatlan képileg.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb. 5 éves alapmodellem van (32FS400). Utálom már az elejétől főleg a szemét firmware (MyHomeScreen 3.0 azt hiszem) miatt. Nem az a gond vele, hogy sok videós streamingszolgáltatás hiányzik, hanem egyszerűen átgondolatlan, kényelmetlen, hanyag munka, és ugyan vannak szoftverfrissítések, de az alapvető problémákat nem érintik. A távirányító olyan, mintha 30 év alatt csak a gombok feliratát változtatták volna meg. A hang gyengébb minőségű, mint a telefonomé. Nyilván külső hangszórót kell használni, de ez akkor is botrányos kb. másfélszer annyi pénzért, mint a többi hasonló képességű, de noname kínai, vagy esetleg török (de márkás) tévé. Made in Poland, azt hiszem egyébként. A képpel nincs problémám, de nincs összehasonlítási alapom, és vállalhatatlannak azért nem mondanám. Lehet, hogy az újabb, magasabb kategóriás, esetleg Androidos modellek jobbak, de ahogy néztem, a távszabályzókon nem sokat változtattak.
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!