Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle, E-book olvasó problémá...

Kindle, E-book olvasó problémám van, mi lehet a megoldás rá?

Figyelt kérdés

Van mikor kinyitom a kindle-t, és olvasni szeretnék, a lapozás működik, de viszont nem tudok vissza lépni a főmenübe, ugye alapból úgy szokás, hogy a lap fenti részére nyomok, és előjönnek a lehetőséget hogy pl back to the main menu, de maga a fenti rész se jön elő, és pár funkció se működik ilyenkor, pl a dictonary / szótár rész


nem mindig csinálja ezt, bár mostanában nagyon sokszor, kb minden 2. vagy 3. alkalomkor, amit találtam rá megoldást, hogy szimplán lenyomom a gombot sokáig és majd resetelem, újraindítom a készüléket, de ez nagyon sokáig tart, 3-4 perc mire újra betölti a rendszert, ezért kérdem van-e más megoldás erre


nem tudom számít-e, de ez a készülék van nekem: Amazon Kindle PaperWhite 5 (2021)



tegnap 13:55
 1/2 anonim válasza:
Nincs hozza uj frissites? Nezd meg a beallitasokban, lehet azt kene.
tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs hozzá új frissítés, a legfrissebb van fenn
tegnap 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!