Elromlott a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés

Csupán néhány hete használok egy Earfun Air Pro 4-et, és a napokban vettem észre, hogy az utcán, valószínűleg szél hatására elkezd nagyon akadozni.

Különböző helyzetekben, szigorúan csak eg fejtartásnál jön ez elő, mint amikor épp rossz helyre rakod le a rádiót, de egy kis igazítás hatására minden tökéletes.


Lehetséges, hogy valamilyen elektronikus eszközök zavarják a készüléket? Pl. trolibusz, jelzőlámpa, villanyvezeték? Teljesen bevett probléma ez ilyenkor?

A korábbi (zajszűréstől mentes) fülhallgatóimon nem érzékeltem hasonlót, pedig sokat használtam azokat az utcán, ez viszont rendelkezik zajszűréssel. Van egy zajszűrő fejhallgatóm is, azt többnyire a vonaton használom (szintén elektronikus "eszköz"), de sosem tapasztaltam hasonló interferenciát.


Mit tegyek?



tegnap 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg szuper termékek, a kérdésed ékes példája ennek :)
tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minden gyártósoron előfordul a hiba, most épp én jártam rosszul.


Továbbra is kérlek, ne itt vezesd le a frusztrációd.

tegnap 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmiről nincs szó, hisz az én fej- és fülhallgatóim elvárhatóan működnek. Nyilván nem noname kacatra szórtam el a pénzem, így ez nem meglepő.
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!