Akoslaszlo kérdése:

Klipsch rp 8000 f II. vagy Magnat Transpuls 1500 és miért!?

Figyelt kérdés
Kedves olvasó ha írsz, légyszíves fejtsd ki bővebben az álláspontod! Köszönöm előre is !

ma 01:32
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:

Volt Klipsch polcsugárzom, meg hallottam kisebb állókat. Kicsit érdekes a hangjuk, nekem aztán nem jött be, viszont hallottam RP 8000F-et, ez már teljesen más liga, sokkal szebben, lágyabban szólalt meg. Csak azért írtam, ha a kicsikből indulnál ki.

Magnatat nem ismerem, de mindkettő igen érzékeny hangfal (95db, 98db), szóval hatalmasat tudnak szólni még egy kisebb erősítővel is. A Magnat nagyobbat is elbír, ha szükség lenne rá (250W RMS). Én meghallgatnám mindkettőt, ha lehet, de ez sem elég, mert saját rendszerbe, szobában, nappaliban megint máshogy fog szólni. Otthonra a Klipschet venném, ha csak ezekből lehetne választani a dizájn miatt. Persze, tetszik a hangja.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!