Egy TlC ELITE klimat 3.5kw erdemes ilyet venni most 170 ezer ft ujonan menyire eri meg ? medig birjak ezek? menyire jo marka? mekora helyiseget kepes befuteni?menyit fogyszt ? menyi lene kb a havi vilanyszamla?

Figyelt kérdés

#leg kondi
ma 14:22
 1/2 A kérdező kommentje:
TCL klima roszul irtam
ma 14:36
 2/2 Szirty ***** válasza:

"TCL klima roszul irtam"


Sajnos nem csak azt...

roszul -> rosszul

3.5kw -> 3,5kW

ujonan -> újonnan

medig -> Meddig

menyire - Mennyire

mekora -> Mekkora

menyit -> Mennyit

menyi -> mennyi

lene -> lenne

vilanyszamla -> villanyszámla


Én nem szoktam nyelvtan náciskodni meg én sem írok 100%-osan, de ez már nekem erotikus.


Én még nem hallottam a márkáról, nem tudom mennyire tartós. Az ára jó.

Sajnos azonban ami jó az garantáltan drága, ám ami drága az nem garantáltan jó, arról nem is beszélve milyen ha olcsó.


Egy átlagos szobát nyilván be tud fűteni mint akármelyik másik 3,5kW-os klíma ha a ráírt fűtő/hűtő teljesítmény valós.


A villanyszámlát nehéz megbecsülni. Az biztos hogy olcsóbb mint elektromos hősugárzóval, fűtőtesttel fűteni.

De hogy mennyi lesz a számla az attól függ mennyit, hogyan használod, mekkora hőmérsékletre állítod és főleg hogy milyen a hőszigetelés, mennyire van hideg kint, stb.

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!