Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX-360-as játékot kilehet...

XBOX-360-as játékot kilehet írni ps2 formátumban, és menni is fog rajta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen munkát több tucat fős csoportok több hónapon keresztül csinálnak, mire működő portjuk lesz, aztán ezt még optimalizálják.
2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha egy tetrisen próbálnál játszani a fifával :D
2010. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van egy haverom aki letöltött egy XBOX-os játékot és kiírta

ezzel az íróval:ashampoo burning studio és aszonta,hogy megy neki csak a gombok mást jelentenek.

2010. nov. 4. 07:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Haverod jó nagy kamugép!
2010. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valószínű mert nem mondta meg hogy hogy csinálta!
2010. nov. 4. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele hogy amikor egy fejlesztö csapat Xbox360-as saját fejlesztésü játékát nagynehezen átportol PS3-ra és PS3-on néha lefagy és egyéb apró gondok gyenge átportolás miatt!

De a haverod fogja és egy otthoni PC-vel úgy kiírja hogy az Xbox360-as játékot hogy megy --->PS2-n<--- NA PERSZE!!!

2010. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki de ő váltig állítja hogy neki megy csak annyi a gond hogy a gombok mást jelentenek!!!!!!!
2010. nov. 5. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is csak azért kérdeztem mert nem hittem el!!!!!
2010. nov. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!