Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Center hangszórót használhatok...

Center hangszórót használhatok front hangszóróként?

Figyelt kérdés

Az álló hangfalak túl nagyok, nem akarom a szobában nézegetni, ugyanakkor a mélynyomó ahhoz is kell. Az állványos kocka hangfalak sem tetszenek. Tudom, nem nézegetni kell...Nekem az ilyen vékonyabb szélességű, de magasabb kialakítás tetszik. Arra gondoltam veszek 2 centert és elfordítom.

Baromság, amit írok? Más a hangolása ezeknek?

pl. KEF Q250C-re gondoltam, az nagyon tetszene a TV mellett oszlopszerűen.

[link]



ma 11:15
A kérdező szavazást indított:
Jó ez az elgondolás.
Nem lesz jó.
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyikbe van hangszóró teljesen jól működhet. Én a hátsó hangszórót használtam mindig elsőnek. És az elsőt hátsónak hely miatt. De azért a beszéd hangszóró lehet másképp hangolva. Ha nem zavar ez a minőségbeli különbség akkor természetesen lehet.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért kellene egy álló hangfalhoz mélynyomó? Ennyire szereted ha dübörög? Zenére tervezett hangfalak mellé szerintem semmi szükség rá. Házi-mozihoz tervezett hangfalszett meg másként van hangolva, ezt a saját rendszeremen is hallom, összehasonlítva 5.1-es rendszeremet, a régi 3 utas Videotonnal, utóbbi zenére még mindig jobb.

Ha ezek a keskeny hangfalak tetszenek, akkor vehetnél ilyent

[link]

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!