Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Betörte a gyerek az okos tv...

Betörte a gyerek az okos tv képernyőjét. Megéri javíttatni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább vegyünk másikat? Lg 55 colos kb 3-4 éves.

tegnap 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
A legdrágább alkatrésze a tévének a képernyője. Nem. És nem is fiatal már.
tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mad Max2 ***** válasza:
64%
Pofont azért kapott remélem?!
tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek ? Egy lassan 4 éves okostévét nem javíttatnék már. Az elmúlt 2 évben lementek az újak árai. Mostmár jobban elterjedt ez a technológia. Én 120 ezerért vettem tcl-t.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nektek új tv, a gyerek seggének pedig új szín : piros.
tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Okos gyerek is kéne mellé
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ilyen előfordul, amikor a gyereknek nem tetszik a műsor és belevágja a cumisüveget a képernyőbe.

Új kijelzőt rendelni márkaszervizben, az új TV árát súrolja.

Használt / bontott kijelzőt meg hol találsz, körbetelefonálhatod a szervizeket, azután jó eséllyel semmi. Biztosra persze nem lehet mondani, de nem sok jót remélhetsz.

tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Megéri javíttatni?"

A gyereket? Hááát ha gyári hibás, akkor nem biztos!

tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem éri meg javíttatni. Teljes panelcserével lehetne csak, de azt meg nem éri meg. Mehet veszélyes hulladékként a helyi mohu leadóba.
ma 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Betörte a gyerek az okos tv képernyőjét. Megéri javíttatni?"

Nem, inkább vegyél új gyereket! :P

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hahaha köszönöm :D gondoltam, hogy nem éri meg csak megérdeklődtem. Online órám volt és a 2 éves kis ivadékom építőkockázás (jó kis tömör, nehéz fa) közepette neki repítette a képernyőnek, esélyem sem volt elévetődni. Mivel ilyen még nem fordult elő, nem tudta mit csinál. Mélyen elbeszélgettem vele a történtekről, láttam a szemében, hogy na azért ezt nem kellett volna.

Létezik gyerek biztos megoldás ? :D

ma 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!