Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell letölteni könyveke...

Hogyan kell letölteni könyveket a koobe novelbook HD Shine-ra?

Figyelt kérdés
Alig találok róla információt…

#könyv #elektronika #Koobe #novelbook #ekonyvolvaso #elekoronikuskonyv
szept. 4. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Usb kábellel össze lehet gondolom kapcsolni a számítógéppel.
szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A netről a gépre, vagy a gépről az eszközre?
szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a gépről az eszközre
szept. 8. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Pocketbook eszközöm van, de így csinálom:


Az USB kábelt bedugom a gépbe, az eszközön meg beállítom, hogy engedélyezze az adatátvitelt. A számítógépen is megnyílik az ablak, nekem voltak előre legyártott mappák, amikben különböző nyelvű klasszikusok voltak benne. Én meg csináltam ezek mellé egy "Magyar" nevű mappát, aztán oda bemásolom mindig az adott pdf, epub vagy mobi formátumú könyvet. Van, hogy szerző szerint, téma szerint, sorozat szerint csoportosítom őket külön mappákba, hogy átlátható legyen azért az a nagy kavalkád.

szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt nem ismerem, de általában elég összekötni a géppel, és a megfelelő, pl. Books mappába másolni a könyveket.
szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!