Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől van az, hogy amikor a...

Mitől van az, hogy amikor a tabletemhez akarom csatlakoztatni a bluetooth-os billentyűzetet, akkor nem csatlakozik rá, hanem csak elmenti a párosított eszközök közé, és hiába koppintok rá, akkor sem történik semmi?

Figyelt kérdés
Egy Xiaomi Redmi Pad SE 11" tabletről van szó.

aug. 29. 16:15
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem a billentyuzetet kell atvaltani?

ott nem jelenik meg listaba vagy akkor se engedi?

aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nyelvek es bevitel / beviteli modok


jelenlegi billentyuzet


es ott atalitod


ha ott megjelenik es ha engedi ott

aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan az a helyzet, hogy a két eszköz párosításakor nem történik semmi, tényleg csak annyit csinál a tabletem hogy kiírja a billentyűzetnél a bluetooth menüben hogy "elmentve" ezután hiába koppintok rá, semmi nem történik, hiába indítok újra mindent csak ezt csinálja. És hát mivel nem csatlakozik rá így semmit nem tudok beállítani a billentyűzettel kapcsolatosan.

De hátha valaki tud valami rejtett beállítást ami segíthet ezt megoldani, nem szeretném egyből visszaküldeni. :)

aug. 29. 16:39
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Billentyűzet reset, tabletnél töröld a listából teljesen, párosítsd újra. De lehet az van, amit 2-es ír, hogy át kell állítani mi legyen az elsődleges beviteli eszköz.
aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reseteltem a bluetooth&wifi beállításokat, másik bluetooth-os billentyűzettel is ugyanezt csinálja. Amíg nem csatlakozik addig nem tudok semmit se állítani rajta.
szept. 2. 12:46
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Más tabletnél működik? Eszköz párosítás módban van? Nem tudom, más ötletem nincs sajnos, lehet nem kompatibilis a 2 eszköz egymással.
szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!