Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom az xbox 360 flash-t...

Hogy tudom az xbox 360 flash-t frissíteni?

Figyelt kérdés

Állítólag azért nem mennek az új játékok,mert a flashem régi,és frissíteni kell. Ezt meg tudom csinálni "házilag"?

Olvastam valamilyen 360 wave patcherről,de nem tudom. Nem szeretném szétcseszni a boxot. Kérlek írjátok meg,hogy lehet-e,mivel,és hogy van e valamilyen személyes tapasztalat! Köszönöm!


2010. nov. 2. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Házilag nehéz. Először is szét kell szedni a boxot. Ami már önmagában nem egy egyszerű feladat.. Speciális eszközökkel lehet csak problémamentesen, és egy nem barkács beállításúnak valószínűleg nehézségeket fog okozni. Utána ki kell szedni a dvd drive-ot, rá kell csatlakoztatni egy gépre (nem szabványos molex csatlakozója van a tápnak, így ahhoz kell egy speckó kütyü, boxról adni a tápot közben neki nem biztonságos), és az drive-ot flashelni egy jungle flasher nevű progival.


Természetesen az se mind1, hogy milyen drive van benne, van amit nehezebb, és van amit könnyű. (a lite on meghajtóknál forrasztgatni is kell)

2010. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ebből inkább szerelő lesz. Biztosabb. :)
2010. nov. 2. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!