Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one nem miért nem kapcsol...

Xbox one nem miért nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Játszottam vele kikapcsoltam, ujra kapcsoltam volna be de csak villan egyet xbox hang es leáll. Ez mitől lehet?Mi a baja?

aug. 19. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha túlmelegedett nem fog bekapcsolni. Ha esetleg körbe van véve a szekrényben van betuszkolva és nehezen szellőzik változtass ezen. Várj fél órát majd, húzd ki a konzolt a konnektorból. Várj egy percet és dugd vissza. Ha így se indul be meghibásodott.
aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sokáig nem használtam, utána nem indult 1-2 hét. Melyik része hibásodott meg? meg akarom csináltatni
aug. 19. 21:23
 3/4 A kérdező kommentje:
A huzd ki dugd be játékot játszottam már
aug. 19. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb még azt mondtad egyik pillanatban játszottál és kikapcsoltad majd a következő pillanatban nem tudtad bekapcsolni, most akkor 1-2 hét telt el közte?
aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!