Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elsőnek milyen táblagépet...

Elsőnek milyen táblagépet ajánlanátok digitális rajzoláshoz?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a digitális rajzot, viszont nagyon tanácstalan vagyok. Rajztáblából csupán az xp pen artist ismerem, de nem tudom hogy alapvetően rajzátblával kezdek, táblagéppel vagy mivel

aug. 15. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a keret?
aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lenovo
aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ipad 2021
aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Mivel táblagépet mondtál, vagyis nem pc-re vagy laptopra köthető eszközt keresel, amit nem lehet magában használni, akkor én is az ipad-et mondanám, amelyik legalább támogat apple pencilt. Egyébbként van egy régebbi laptopom (Toshiba portage Z20T-B talán), amivel szintén jól lehet rajzolni, lányom is szereti használni. Ilyeneket is nézhetsz, ha kevesebből szeretnéd, bár az ipad újabb és gyorsabb…
aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van laptopom, viszont nem tudom, hogy laptophoz köthető rajzpadot vagy más eszközt keressek 🥹

A keret igazából 100-200 között lenne, de persze ez nem fix azért

A lényeg hogy tudjam használni.

Illetve amin tudnám használni a clip studio-t

aug. 16. 11:28
 6/6 anonim válasza:

Mivel írtad hogy van laptopod, szerintem ha azzal minden oké, akkor egy rajztáblával jársz a legjobban. Az XP-pen árban és minőségben is nagyon korrekt. Én jelenleg egy Wacom Cintiq 16-ot használok, és bár nagyon szeretem, a mai olcsóbb rajztáblák mellett (amik ráadásul többet tudnak) erősen túlárazottnak tartom.

Ha mindenképp tabletet akarsz, a Samsungnak nagyon jók vannak, bár nem tudom milyen árkategóriában. Egy jobb iPad (az iPad 9 a legolcsóbb, de digitális rajzhoz szerintem nagyon gyenge) alaphangon lesz 200k, mivel ott külön kell megvenned a tollat.

szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!