Miért van az, mikor két egyforma bluethoot hangszórót (márka, típus ugyanaz) csatlakoztatok a géphez egyiket mindig fejhallgatónak ismeri fel a másikat meg hangszórónak? És mindig csak ugyanazt.

Figyelt kérdés
Nem találtam rá megoldást hogy valahogy átállítsam és ne fejhallgatóként ismerje fel. A hangot sem tudom feljebb venni nyolcvannál feljebb ennél az egynél.

júl. 30. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell, hogy az egyiket párosítod a géppel, másikat meg az egyikkel (a két hangszórót egymással)?
júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarom párosítani őket egymással. csak ezt akkor vettem észre, mikor rácsatlakoztam a másikkal a gépre hogy azt fejhallgatóként ismeri fel. nem terveztem párosítást.
júl. 30. 19:17
 3/5 anonim válasza:
85%
Azért, mert ennek van értelme, ezt támogatja a Windows. A 2 hangfalat egymással párosítsd, akkor fognak normálisan működni sztereoban.
júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy az ilyen kérdéseknél titkosak a műszaki adatok, típusok, stb. Mert a varázsgömböm kalibrációja lejárt, és így nem tudom megnézni benne.
júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
JBL Go 3 a márka és típus, de lényegtelen most. Nem egyszerre akarom őket csatlakoztatni. Az egyiket mindig fejhallgatóként ismeri fel. Egyiket csatlakoztatom rendesen hangszóróként ismeri fel, majd leválasztom kikapcsolom. Csatlakoztatom a másikat csak egyedüliként mást nem és fejhallgatóként ismeri fel.
júl. 31. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!