TV bekapcsolása után nem tűnik el a műsorinfó. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Telekom DV8519B-AV beltéri egységem van. TV bekapcsolása után megjelenik a műsorinformáció az adott csatornán(milyen műsor megy éppen, meddig tart, rövid leírás, stb.), ami eddig pár másodperc után eltűnt magától, pár napja viszont ez megváltozott és azóta a képernyőn marad. A telekom menü megnyitása, vagy a beltéri egység ki és bekapcsolása megoldja átmenetileg a problémát, de következő bekapcsolásnál ismét el kell ezeket játszani.

Olyan, mintha két EPG-t rakna egymásra, amelyik felül van, eltűnik pár másodperc után (világosabb lesz egy picit a kép), az alatta lévő viszont a képernyőre ragad és a menü megnyitása vagy a beltéri újraindítása nélkül nem tűnik el. Telefonáltam nekik, egy hete várom a szakemberek érkezését, gondoltam addig hátha sikerül valahogy magamtól is megoldani.

Nézelődtem a beállítások között, de semmi erre vonatkozót nem találtam, gyári beállítások visszaállítása nem segített.



júl. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Következő frissítés megoldja ezt a hibát.
júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyomd meg az exitet a tv távirányitoján és eltűnik a felirat
júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!