Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Még sosem volt playstation-öm,...

Még sosem volt playstation-öm, most sem én használnám, hanem a kis testvéremnek vennék egyet. Ps4 vagy Ps5 amit inkább ajánlanátok ? Videókat néztem már, de alig veszek észre különbséget.

Figyelt kérdés

A saját véleményetekre lennék kíváncsi!

Sokkal másabb, sokkal jobb, sokkal minőségibb, jobban megéri az árát a Ps5 mint a Ps4 ?

Ha pl Ps4et vásárolnék neki, akkor több játékot tudnék vásárolni, de ha annyival jobb a Ps5, akkor inkább azt.

Ha tagságot vásárolok, akkor csak addig tud játszani a játékokkal, amíg le nem jár és utána újra kell venni ?

És akkor ez a végtelenségig így marad hogy 20-50+ ezerig kell fizetni a tagságot havonta ?


(Tehát pl a tagságróp annyit, hogy jobban megérné megvenni azokat a játékokat amiket tudom, hogy szeretne játszani, és az megmarad, a tagságot meg csak egyszer így az elején megérné, hogy körül tudjon nézni, hogy mi tetszik még neki, aztán azokat megvenni külön ?)


Nagyon szépen megköszönném a segítséget!

A kisöcsémnek szeretnék örömet szerezni vele, nemsokára lesz a szülinapja és nagyon vágyik egy ps-re, de eddig nem engedhettük meg magunknak.


Legyetek szívesek ne vitatkozzatok, mindenki csak a véleményét írja le, meg ha van akkor a tanácsait, hogy ő pl hogy csinálta, hogy csinálná a helyemben.


Köszönöm szépen!



júl. 26. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben egy ps4-et vennék. Nem azért mert irigylem, hanem azért mert a kis testvéred biztosan nagyra fogja értékelni hogy megvetted neki. Nagyon hálás lesz érte:D
júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kedves Vezető ***** válasza:
66%

Egy használt , újszerű Ps4 et kapsz 50-.

Ps5 re szinte semmi sincs, a visszafele kompatibilitással úgy gondolták megoldották a játékkínálatot.


Ps5 re van egy Ps3 as Demon's Souls remake, Returnal, meg egy szégyenteljes, Ps3 as grafikájú Ronin, és érkezik időtlen idők óta az ezer éves Silent Hill 2.


Ps4 ár érték arányban hatványozottan jobb választás.


Grafikai különbség konzolos szemmel nem mérvadó.

júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
PS5 jobban megéri. Úgy mondom hogy 2 PS4-em van.
júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kov74 ***** válasza:
PS5 mindenképpen mivel kezdenek a ps4 támogatottságai azaz frissítései megszűnni.
aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kov74 ***** válasza:
PS5-n minden szebb és gyorsabb lett. sokáig kb 6 évig volt ps4-em az is frankó kis gép főleg a Pro verzió, de a PS5 minden körben veri, grafikailag főként. Meg hát ez már a jövő generáció!
aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!