Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud segíteni/ajánlani...

Terminator9000 kérdése:

Valaki tud segíteni/ajánlani egy jó hangszórót?

Figyelt kérdés

A kiszemelt alany egy JBL Partybox 110, és nemtudom hogy ebben az ár kategóriában van-e jobb(135.000)? Vagy hasonló olcsóbban,

Láttam a Hisense Party Rocker one-t(95.000), a JBL re 160W RMS van irva erre meg 150W, arról van e valakinek véleménye

Vagy még láttam a Samsung MX t70 et (150.000) 1500W RMS ez jobb lehet-e?

Vagy a LG RNC9 (130.000)

Jah valaki aki hallotta hogyan szólnak ezek segítsen már nekem mert nemtudom melyiket válasszam



júl. 17. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk jbl van, a baráti körben is kb mindenkinek. A partybox szuper, én a helyedben azt választanám:)
júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
csillognak villognak, mint a bordély kilincse, leírásban meg árban is sok nulla van, valamire biztos jók...
júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen idáig énis eljutottam hogy valamire biztos jók, de melyik éri meg jobban? Melyik jobb, vagy ezektől tud e valaki jobbat? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi
júl. 19. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
bulizni, villantani jók. zenét hallgatni nem.
júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 es mit ajánlanál ezek helyett?
júl. 20. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!